DUYURU | Nüfusbilim Derneği 10. Olağan Genel Kurul Toplantısı

Sevgili Üyelerimiz,

Nüfusbilim Derneği’nin 10. Olağan Genel Kurul Toplantısı, 23 Mart 2024 Cumartesi günü gerekli çoğunluk sağlanamadığı için yapılamamıştır. Bu nedenle 10. Olağan Genel Kurul Toplantısı, 30 Mart 2024 Cumartesi gün Saat 15:00’de (Seminer bitimini takiben), ODTÜ Mezunları Derneği Vişnelik Tesisleri Koçumbeli Salonunda, yeterli çoğunluk aranmaksızın yapılacaktır.

Genel Kurul Toplantısına katılımınız, alınacak kararlar ve Derneğimizin gelecek çalışmaları için çok önemli bir fırsat olduğunu hatırlatmak isteriz.

Ayrıca daha önce de duyurulduğu üzere Derneğimizin, Cumhuriyetin 100. Yılında Türkiye Nüfusu Seminerleri kapsamında üçüncü semineri, "Nüfusbilim Araştırmalarında Nitel Yaklaşımın Yeri ve Önemi” temasıyla 30 Mart 2024 Cumartesi günü Saat 13:00-15:00 arasında yapılacaktır. Seminer, Prof.Dr. Alanur ÇAVLİN BİRCAN moderatörlüğünde konuşmacı Prof.Dr. Belma AKŞİT katılımıyla gerçekleştirilecektir.
Lütfen, Seminere katılım durumunuzun 28 Mart 2024 tarihine kadar Derneğimizin nufusbilim@gmail.com e-posta adresine bildiriniz.

Genel Kurul Toplantı Gündemi:
• Açılış-Yoklama
• Divanın oluşturulması (Başkan ve Yazman seçimi)
• Yönetim ve Denetim Kurulu raporlarının okunması ve ibrası
• Dernek üyelik aidatının belirlenmesi,
• Yeni Yönetim ve Denetim Kurullarının seçimi
• Dilekler ve öneriler

Selam ve sevgilerimizle,
Nüfusbilim Derneği Yönetim Kurulu

Üyelik Aidatı ve bağış için Dernek Banka hesap bilgisi;
Nüfusbilim Derneği
Yapı ve Kredi Bankası Hacettepe Şb.
IBAN TR55.0006.7010.0000.0071.0952.58

Etiketler

Son İçerikler

envelopephonemap-markercross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram